O Nas - Fizjomac Twoj czas na zdrowie

Przejdź do treści

O NAS

O Mnie

Nazywam się Monika Czarnecka i mam bogate doświadczenie w przywracaniu dzieci, dorosłych oraz osób starszych do pełnej sprawności fizycznej. Rehabilitacją zajmuje się od 2009 roku i od tego czasu udało mi się pomóc wielu moim pacjentom. Doświadczenie zdobywałam na oddziałach w Szpitalu Uniwersyteckim  w Krakowie (m.in. oddział rehabilitacji dzieci i dorosłych, kardiochirurgii, neurochirurgii oraz intensywnej terapii). Obecnie pracuję również w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym ​ w Krakowie.

Fizjoterapueta

Fizjoterapia nie ma przede mną tajemnic, co potwierdzić mogę licznymi certyfikatami wydanymi przez uznane ośrodki medyczne. Stale podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych szkoleniach, które zapewniają Twojemu kręgosłupowi jak najlepsze metody terapii. Dokładam wszelkich starań, by odżegnać operacje dyskopatii oraz wszystkim pacjentom pomóc wrócić do aktywnego i bezpiecznego życia. Wykonuje prozdrowotne, a także relaksujące, masaże kręgosłupa, odcinkowe i całego ciała.
Oferta:

*ćwiczenia ogólnokondycyjne, stretching, stabilizacja kregosłupa, ćwiczenia wzmacniające, szkoła pleców itd. + instruktaż ćwiczeń do domu

*terapia manualna z terapią powięziowo-mięśniową, terapią punktów spustowych lub masażem

*terapia metodą PNF/elementy terapii Bobath

*masaż klasyczny/leczniczy (cały kręgosłup)

*masaż odcinka szyjnego, z barkami i górnego (piersiowego)
*masaż odcinka dolnego piersiowego/lędźwiowo-krzyżowego

*terapia metodą NDT Bobath dla niemowląt i małych dzieci​

*terapia skolioz z elementami metody Dobomed + stabilizacja, stretching + terapia powięziowo-mięśniowa, a także punktów spustowych (lub masaż)

*terapia wad postawy (ćwiczenia szkoły pleców, rozciągające, wzmacniające, stabilizacyjne, równoważne itd.) + instruktaż ćwiczeń do domu
FIZJOMAC - SUDIO REHABILITACJI
ul. Wrocławska 1-3, 31-000 Kraków | T: +48 12 312 21 99
Wykonanie Studio AS Projekt 2016
Wróć do spisu treści