Osteopatia Krakow - Fizjomac Twoj czas na zdrowie

Przejdź do treści
OSTEOPATIA
Osteopata mgr. Monika Czarnecka zaprasza do swojego Krakowskiego studia Fizjomac
MOJA SPECJALIZACJA
01. FIZJOTERAPIA

Skuteczna i niezastąpiona w szybkim poworocie do zdrowia naszych pacjentów
MOJA SPECJALIZACJA
02. OSTEOPATIA

Świetna i celna w diagnostyce o bardzo dużym zasobie terapii leczniczych
MOJA SPECJALIZACJA
03. REHABILITACJA

Niezbędna w procesie rekonwalescencji i powrocie do sprawności fizycznej
NOWE MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYCZNE OSTEOPATIA
Najważniejszym elementem w życiu każdego z nas jest zdrowie. Wszyscy staramy się dokonywać wyborów, które pozwolą nam na jak najdłuższe zachowanie dobrej formy, ponieważ dzięki temu możemy realizować się w innych aspektach życia. Jednak coraz częściej niezależnie od naszych decyzji słyszymy z ust lekarzy diagnozy, które niszczą wszystkie nasze plany i cele.

> NIE TYLKO KLASYCZNA

Istnieje wiele możliwości, z których możemy korzystać, takich, które wykraczają poza klasyczną medycynę. Należy do nich między innymi osteopatia, która zyskuje coraz większą popularność wśród pacjentów. Jest to metoda skierowana dla osób, w przypadku których konwencjonalne działania medyczne nie przyniosły oczekiwanych efektów.
> SZANSA DLA CHORYCH

Jest to szansa dla wielu chorych cierpiących z powodu bóli kręgosłupa lub głowy. Tych, którzy borykają się z problemami gastrologicznymi oraz zmuszeni są do walki z problemami powypadkowymi. Osteopatia, wykorzystując badanie manualne, stawia diagnozę oraz leczy pacjentów.
> FILOZOFIA ZDROWIA

Jest to nie tylko sposób leczenia, ale również filozofia, która podkreśla jedność naszego ciała i psychiki. Wszystkie działania osteopatów kierowane są właśnie tą zasadą. Dążą oni do uzyskania równowagi pomiędzy tymi dwoma elementami, co umożliwia naszemu organizmowi samoregenerację.TERAPIA CZASZKOWA

Osoby specjalizujące się w tej dziedzinie świadczą liczne usługi na rzecz swoich pacjentów, wliczając w to zmiany w codziennym stylu życia. Dla wielu pacjentów może okazać się to ostatnia szansa na poprawę ich stanu fizycznego, dla pozostałej części może być świetny dodatek do klasycznej terapii.
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
FIZJOMAC - SUDIO REHABILITACJI
ul. Wrocławska 1-3, 31-000 Kraków | T: +48 12 312 21 99
Wykonanie Studio AS Projekt 2016
Wróć do spisu treści