Rehabilitacja Krakow - Fizjomac Twoj czas na zdrowie

Przejdź do treści
REHABILITACJA
Studio Fizjomac mgr. Monika Czarnecka zaprasza do swojego Krakowskiego gabinetu
MOJA SPECJALIZACJA
01. FIZJOTERAPIA

Skuteczna i niezastąpiona w szybkim poworocie do zdrowia naszych pacjentów
MOJA SPECJALIZACJA
02. OSTEOPATIA

Świetna i celna w diagnostyce o bardzo dużym zasobie terapii leczniczych
MOJA SPECJALIZACJA
03. REHABILITACJA

Niezbędna w procesie rekonwalescencji i powrocie do sprawności fizycznej
POMÓŻ SOBIE SKUTECZNA REHABILITACJĄ
Rehabilitacja to forma pomocy dla osób niepełnosprawnych fizycznie albo psychicznie. W zależności od choroby świadczone są różnego rodzaju usługi rehabilitacyjne.
Jedną z oferowanych przeze mnie usług rehabilitacyjnych jest masaż .

> MASAŻ LECZNICZY

Pobudza on przemianę materii oraz krążenie. Wykonywane podczas zabiegu ugniatanie, głaskanie oraz rozciąganie sprawia przyjemny ból i przynosi odprężenie. Wyróżnia się wiele technik masaży, a mianowicie masaż klasyczny, punktowy, drenażowy oraz podwodny. Dobrze wykonany poza tym, że jest przyjemny pozwala również pozbyć się bólów kręgosłupa, karku, mięśni, a nawet zwalczyć cellulit.
> MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny wykonuje się, ugniatając części ciała. Wpływa on pozytywnie na ciało i duszę a przede wszystkim zmniejsza napięcie całego ciała i rozluźnia organizm. Ponadto poprawia funkcjonowanie mięśni i stawów. Dodatkowo masaż taki przyspiesza przemianę materii, dobrze działa na układ krążenia oraz nie pozwala na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wpływa również korzystnie na naszą psychikę, odpręża, a także uwalnia od lęków i stresów.
> MASAŻ LIMFATYCZNY

Z kolei zaś masaż limfatyczny, który inaczej nazywany jest masażem drenażowym to leczniczy zabieg odprężający. Tego rodzaju masaż jest świetny dla osób odchudzających się, ponieważ pomaga w oczyszczeniu organizmu z produktów przemiany materii. Ponadto zmniejsza widoczność cellulitu, poprawia wygląd skóry oraz wzmacnia odporność. Zalecany jest również po amputacji piersi. Pomaga on także w szybszym powrocie do zdrowia i zmniejsza opuchliznę oraz ból.MASAŻ SPECJALISTYCZNY

Masaż polega na wyciskaniu, dlatego też wykonują go jedynie doświadczeni i wyspecjalizowani fizykoterapeuci. Masażysta powoli przesuwa palce w kierunku serca. Co pewien czas odczuwany jest delikatny ucisk. Zaczyna się on i kończy w górnej części szyi. Z masażu tego rodzaju nie powinny korzystać osoby z nowotworami układu chłonnego, chorobami zakaźnymi, z obrzękami z powodu stanów zapalnych, a także z przerzutami nowotworowymi.
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
FIZJOMAC - SUDIO REHABILITACJI
ul. Wrocławska 1-3, 31-000 Kraków | T: +48 12 312 21 99
Wykonanie Studio AS Projekt 2016
Wróć do spisu treści